Ocak 27, 2019

Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum

Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum

Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum diyenlerdenseniz doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Online Falcılar Kuruluşu tarafından sitede bulunan falcılara sizde yıldızname falı baktırabilir siniz.

https://www.onlinefalcilar.com/

Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum

Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum

İnsanların doğum tarihleri , ciniyetleri ve isimleri gibi pek çok verinin kullanılmasıyla bakılan bir fal çeşididir. kişinin geçmişinden geleceğine kadar başına gelmiş ve gelicek olan olayları bu falda yorumlamak mümkündür. Yıldızname normal fallarla kıyaslanmamalıdır , çünkü normal fallara göre daha kesin ve gerçekçi bilgiler vermektedir. Şunu belirtmek isterimki her yıldızname bakıyorum diyen kişi yıldızname bakamaz . Yıldızname bakmak profesyonellik ve ciddiyet gerektiren bir uğraştır. Yıldızname falı diğer fallar gibi sohbet olsun diye veya eylence amaçlı yapılmaz . Yıldızname , baktıran kişinin hayatı ile ilgili son derece önemli bilgiler verebilmektedir varsa kişinin gelecekte önüne çıkabilicek sorunların çözümüyle ilgili ipuçlarıda verebilmektedir .

Yıldıznamenin en popüler ve yaygın olduğu dönem Osman’lı dönemiydi . Yıldıznamenin başlangıcı çok eski tarihlere dayanmaktadır . Yıldıznamenin önemi çağımızdada çok yüksektir. Yıldıznamenin normal fallarla karıştırılmaması gerektiğini söylemiştik , yıldızname bakılırken hiçbir araç , gereç ve metaryele ihtiyaç duyulmaz. Yıldıznamenin önemli özelliklerinden birtaneside uzaktan bakılabilmesidir,yani siz kendi evinide , falcı kendi evinden oturuken bile yıldızname bakılabilir.

Yıldızname kişilerin günlük yaşamındaki karşılaştığı sorunlara , ruhsal problemlerine , sağlık sorunlarınada yardımcı olabilmektedir yani bu gibi problemlerin çözümü ile ilgili ipuçları verebilmektedir.

Yıldızname diğer falların aksine sağdece merak üzerine yapılmaz, kişi hayatı ile ilgili sorunları bulmak ve bu sorunlara çözüm yolu aramak esasına dayanır.

Yıldızname bakımı çok zor bir iştir bu yüzden her yıldızname bakıyorum diyene gitmemelisiniz gittiğiniz takdirde size yalan yanlış şeyler söyleyerek sizi aldatabilirler ve kimi zaman sahtekar bir falcının söyleyeceği doğruluğu olmayan rivayetler sizi kötü etkileyebilir , bu yüzden ciddiye alınması gereken bir konudur , güvenemediğiniz hiç kimseye fal baktırmayınız.

Yıldızname bakımı Hz. Peygamber efendimizin (S.A.V) torunlarından biri olan İmamı Cafer Hazretlerinin nutuk ilmi ile ortaya çıkmıştır. Daha sonra cifir ilmi ile olgunlaştırılmış bir ilimden meydana gelmiştir . Yıldızname bir fal değil bir ilimdir aslında bu yüzden diğer fallarla kesinlikle karıştırılmamalı ve ciddiyetle yapılmamalıdır . Yıldızname bakıyorum diyen herkeze baktırmayınız.

Nasıl Bakılır ?

Doğum tarihinizi veya annenizin ismi ile kendi isminizi ebced hesabı ile toplayıp 12’ye bölün , elde ettiğiniz sonuç size ait burcu veya sizi tanıtan burcu verecektir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir