Ocak 25, 2019

Tarot Falı Baktırmak İstiyorum

Tarot Falı Baktırmak İstiyorum

Tarot Fal çeşitleri arasından en çok tercih edilen ve en popüler fal çeşitlerinden biridir. Dolayısıyla sizde Tarot Falı Baktırmak İstiyorum diyorsanız. Size Online Falcıları önerebilirim. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.onlinefalcilar.com/

Bu konuda sormamız gereken ilk ve en önemli soru “tarot nedir?” sorusu olmalıdır. Orta Çağın sonuna doğru ortaya çıkan yetmiş sekizli oyun kartı destesidir. Çıkma amacı her ne kadar psikolojik destek vermek olsa da zamanla amacından sapmış kehanet ve fal için de kullanılmaya başlanmıştır. Bilinen ilk kehanet yöntemlerinden olmakla beraber mitolojik kavramlara atıfta bulunmaktadır.

Tarot Falı Baktırmak İstiyorum

Tarot Falı Baktırmak İstiyorum

Tarot falına göre kartların enerjileri vardır. Bazı kartlar pozitif enerjiye sahipken bazıları negatif enerjiye sahiptir. Bunların yanı sıra nötr olanlarda vardır. Kartlardan geçmiş, şimdi ve geleceğe ait bilgiler alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kartlara doğru soruları sormak. Kartlara sorduğunuz sorularda alabileceğiniz yanıtlar evet ya da hayır olmalıdır. Tarot falı bakanlar sezgileri güçlü, iyi muhakeme yeteneği olan ve olaylar arasında bağlantı kurmada sorun yaşamayan kişiler olmalıdır. Bu özelliklere sahipseniz Tarot falı bakabilirsiniz.

Tarot falı bakmadan önce sahip olmanız gereken şeyler sessiz ve rahat bir ortam, tarot destesi, siyah ipek kumaş bunların yanı sıra zorunlu olmamakla beraber rahatlatıcı bir müzik ve beyaz bir mum bulundurabilirsiniz.

Tarot falı bakmaya desteyi iyice karıştırarak başlıyoruz. İyice karıştırdıktan sonra üç gruba bölüyoruz. Sonra sol baştan sırayla topluyoruz. Amacımıza odaklanıp, onu düşünerek sol elimizle desteyi ikiye bölüyoruz. Tekrardan toplayıp seçmek üzeri kumaşın üzerine yayıyoruz. Yine amacımıza odaklanarak sol elimizle yedi kart seçiyoruz. Kalan kartları toplayıp bir kenara koyduktan sonra kartları dizmeye başlıyoruz. İlk kartı ortaya koyuyoruz. İlk kartın sağ üst köşesine ikinci kartı altına sırasıyla üç ve dördüncü kartları koyuyoruz. Daha sonra birinci kartın sağ alt köşesine beşinci kartı üstüne sırasıyla altı ve yedinci kartları koyuyoruz. Dizilimi böyle tamamlarız.

Bu dizilimi göre birinci kart kişinin şu anki halini simgelerken birinci kartın sağındaki kartlar kişiyi solundaki kartlar partnerini simgeler. Önce birinci kart açılır sonra diğer kartlar yukardan başlayarak karşılıklı olarak açılırlar.

Tarot kartları geleceğimizi yazmaz. İlerleyen zamanda hangi koşullarda nasıl davranacağını zamana dair ipuçları verir. Bunu unutmamalıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir