Ocak 25, 2019

Melek Falı Baktırmak İstiyorum

Melek Falı Baktırmak İstiyorum

Fal türlerinden biri olan Melek Tarot Kartları Melek Falı Baktırmak İstiyorum diye aratanlar için hizmetinizdedir. Online Falcılar internet sitesinden Melek Tarot falı baktırabilirsiniz.

https://www.onlinefalcilar.com/

Melek falı her daim yanımızda bulunan meleklerden yardım almak, onlara danışmak üzere yapılır. Melekler her daim yanımızda olmasına karşın biz sormadıkça bir cevaba ulaşmamızda bize yardımcı olmazlar. Melek falı kartları yardımıyla bakılır. Merak ettiğimiz soruların yanıtlarına bu kartlar ve melekler sayesinde ulaşabiliriz. Yapmamız gereken şey net sorular sormaktır.

Melek Deste Tarot Kartları Falı Baktırmak İstiyorum

Melek Deste Tarot Kartları Falı Baktırmak İstiyorum

Melek falına genellikle doğru ile yanlış arasındaki hükme veremediğimiz zaman danışırız. İlahi bir güç olduğuna inandığımız meleklerden doğru ile yanlışı bizim için hayırlı olan ile hayırsızı ayırma noktasında kullanırız.

Melek falı bakmak için öncelikli ihtiyacımız melek kartları destesidir. Melek kartları kırk beş karttan oluşur. Her kartın üzerinde birbirinden farklı anlam ve içeriğe sahip resimler bulunur. Fal bakıcak kişide olması gereken en önemli özellik yorumlama gücünün yüksek olması gereklidir. Kartların üzerinde anlamları öğrendikten sonra duruma göre doğru yapabilmelidir. Soru ile kartın anlamını doğru şekilde bağdaştırmalıdır.

Melekler danışmak isteyen kişinin yapması gereken ise aklındaki soruya odaklanıp içinden gelen kartı seçmek. Meleklerin doğru yolu göstereceğine inanarak seçmeli. Seçmeden önce içinden “Meleğim lütfen doğru yolu bulmamda bana yardım et” cümlesini tekrarlamalı. Kart seçildikten sonra yorumcu devreye giriyor. Kişi meleği yardımıyla seçtiği kartın anlamını öğrenip böylelikte ilerde alıcağı kararlar konusunda bir takım fikirlere sahip olabilir. Melek falında birden fazla soru sorabilirsiniz. Birinci sorunuz için yaptığınız şeyleri aynen tekrarlamanız yeter olacaktır. Her kartın açıklaması farklıdır.

Büyücü (Başmelek Razie) : Hazırsın! Hayallerini gerçekleştirmek için kabiliyetin ve kaynakların var hayat büyülüdür.

Başrahibe (Başmelek Haniel) : Sezgilerini dinle. Sabırlı ol. Harekete geçmeden önce ne istediğini dikkatle değerlendirir.

İmparator (Başmelek Mikail) : Organizasyon ve mantık. Kuruluş ve disiplin. Liderlik.

Sevgililer (Başmelek Rafael) : Yakın ilişkiler. Kararlarını dikkatle tart. İyi sağlık.

Birlik (Başmelek Sandalfon) : Geleneksen bakış açıları ve yöntemler. Ruhsal organizasyonlar. Akıl hocaları ve seninle aynı görüşte olan arkadaşlar ara.

Savaş Arabası (Başmelek Metatron) : Önemli bir başarı. Özdisiplin ve irade gücü. Toplumda tanınma.

Güç (Başmelek Ariel) : Kuvvetli iç güç. Sert yargılardan kaçın. Affedicilik ve şefkat.

Çark (Başmelek Mikail) : Olumlu bir değişiklik zamanı. Bir durum aniden ilerlemeye başlıyor. Şans senden yana!

Kartlar bu tür anlamlara gelmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir