Ocak 25, 2019

Katina Falı Baktırmak İstiyorum

Katina Falı Baktırmak İstiyorum

Katina Destesi, Katina Aşk Tarot Falı en popüler fal çeşitlerinden biridir. Sizde Katina Falı Baktırmak İstiyorum diyorsanız. Aşağıda vereceğim linkten baktırabilirsiniz.

https://www.onlinefalcilar.com/

Katina falı ismini meşhur İzmirli falcı katinadan almaktadır. Katina falı arka planında mitoloji barındırır. Kartlarda geçen şahısların daha önce yaşamış kişiler olduğu ve sizin falınıza etki ettiği söylenmektedir.

Katina falının bakılış yöntemi tarot falıyla benzerlik göstermekte olsa da aralarındaki en büyük fark katina falında kartlar okunmadan önce element ruhlarının kenara ayrılmasıdır. Kenara ayrılar kartlara işlemin sonunda bakılıp olumlu yahut olumsuz olduğuna karar verilir. Ayrıca katina falını bakmak ve yorumlamak tarot falına göre biraz daha zordur. Katina kartları 65 karttan oluşan bir destedir. Deste tabiri pek çok yerde kullanıldığından “Deste Katina” ya da “Katina Deste’si” isimleriyle anılmaktadır. Karanlığı ve aydınlığı temsil eden iki ana Mag’in kadın olması destenin dişil özelliklere sahip olmasını sağlar.

Katina Falı Baktırmak İstiyorum

Katina Falı Baktırmak İstiyorum

Katina falı bakmak sizin tercihinizle olmaz. Kartların sizi çağırması gerekmektedir. Bunun da bir kaç farklı yolu vardır. Bunlardan biri rüyalarınızdır. Eğer kartlar rüyalarınıza giriyorsa ve engelleyemediğiniz bir çekim hissediyorsanız. Kartlar sizi çağırıyor demektir. Diğer bir yolsa kartlar bir şekilde size ulaşmışsa hediye olabilir ya da bulmuşsunuzdur ve benzeri yollarla elinize geçtiyse kartlar sizi seçmiş olabilir. Bu durumda bir ihtimal daha var taşıyıcı olma ihtimaliniz bu durumda kartlara karşı bir çekim hissetmezsiniz ve kartlar sizden bir başkasına geçer. Bu durumda kartlar ulaşmak istediği kişiye ulaşacaktır.

Kartlar hemen hemen herkese aynı şekilde açılacaktır. Fakat kartların çekiminde olmayan kişi doğru yorumlayamaz. Her ne kadar kitapta nasıl yorumlanacağı anlatılsa da kartların çekimine uğramayan kişi kartların göstermek istediğini göremeyecektir.

Katina falına başlamadan önce bulunduğumuz mekanı ve kartların enerjilerini arındırmak için çevremizi tütsülemeliyiz. Desteyi saklarken de siyah deri bir kese kullanmalıyız bunun yanı sıra kırmızı, bordo ipek ya da tül bir kumaşa sarabiliriz. Yanında ufakta olsa bir tane kuvars taşı bulundurmak desenin enerjisini korumakta yardımcı olacaktır. Ayrıca kartlara bakım yaparken kilise mumu ve ada çayı, lavanta mumu kullanmaya özen göstermelisiniz.

Sizlere tavsiyem her konuda kartlara başvurmamanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir