Ocak 27, 2019

İskambil Falı Baktırmak İstiyorum

İskambil Falı Baktırmak İstiyorum

İskambil Falı Halk arasında bilinen fallardan biridir. Sizde İskambil Falı Baktırmak İstiyorum diyorsanız doğru yerde olduğunuzu ve Online Falcılar Sitesinin yorumcuları sizin falınıza en gerçek yorumu yapacağından emin olabilirsiniz. Alt tarafta Sitenin linkine ulaşabilirsiniz.

https://www.onlinefalcilar.com/

İskambil Falı Baktırmak İstiyorum

İskambil Falı Baktırmak İstiyorum

Fal insanların tarih boyunca kullandıkları, geleceğe dair meraklarını gidermek için tercih ettikleri araçlardan biri olmuştur.

İnsanlardaki geleceğe dair bu merak çeşitli fal türlerinin doğmasına sebep olmuştur. İnsan yaşamının başlamasında bu yana çeşit çeşit araç gereçlerle fal bakılmıştır . İskambil kağıtlarıda bu araçlardan yalnızca biridir. İskambil kağıtları bir çoğumuzun düşündüğü gibi sağdece oyun oynamak ve eylenceli vakit geçirmek için kullanızmaz, fal bakımındada kullanılır . İskambil kağıtlarının her biri anlam yüklüdür, bu anlamların doğru yorumlanması ile bizlere geleceğe dair bir çok bilgi verebilir . Bu anlamlar kimi zaman iyi kimi zaman kötü olayların habercisi olabilir, ama yineden kendimizi bu yorumlara çok kaptırmamak gerekir. İskambil falı geçmişten günümüze nesillerdir baktırılan bilindik ve popüler fallardandır. İskambil falı evde, kafede ve bir çok yerde baktırılabildiği gibi özel yerlerde birebirde baktırılabilmektedir. Peki iskambil falı gerçekleri gösterirmi bu doğrumu gibi sorularla karşılaşıyoruz doğruluk payı çok yüksektir fakat %100 diyemeyiz. İkambil falında önemli olan simgeler ve simgelerin nasıl yorumlanacağıdır .  İskabil falında her bir kartın elementlerle (Hava,Su,Toprak,Ateş) ilgisi vardır. Her elemente 13 kart düşmektedir ve bu 13 kartda 13 Kameri Ayı ile alakadardır . Toplam 52 adet olan iskambil kağıtları yılın 52 haftasını temsil etmektedir . Maça kartlarına düşen element havadır ve genelde yüklenen anlamlar başkalarının arkasından konuşulması (Dedikodu) , başkalarıyla aranızdaki çekişme veya rekabet , sakladığınız şeyleri ve hayal kırıklıklarınızı temsil eder. Karo kartlarına ise toprak elementi düşmektedir . Karo kartları ve toprak elementi genellikle gelecekteki kariyeriniz ,iş hayatınız ve finansal durumunuzu temsil etmektedir. Sinek kartlarıda ateş elementi ile ilişkilidir . Bu gruptaki kartlar genellikle iyi şeylere delalet eder mutluluğun ve başarının yakın olduğuna işaret eder. Kupa kartlarının elementide sudur .Bu gruptaki kartlar genelde duygularınızı (Aşk,Sevgi,Üzüntü vb) ve yakın arkadaşlıkları temsil eder . Bu gruptaki kartlarında size mutluluğu getireceğini söyleyebiliriz . Fal baktırırken destedeki kağıtları dağıtmamızdaki gaye ,kartları karıştırırken sorunlarımıza ve cevabını almak istediğimiz sorulara odaklanmaktır ve kartları belli bir düzenden çekip masanın üstüne koymaktır ve bundan geriside falcının yorumlamasına kalmıştır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir