Ocak 27, 2019

İlişki Falı Baktırmak İstiyorum

İlişki Falı Baktırmak İstiyorum

İlişki Falı Baktırmak İstiyorum, diyorsanız doğru yerdesiniz. Online Falcılar Sizin İlişki Falınıza Bakıyor.

https://www.onlinefalcilar.com/

İlişki Falı Baktırmak İstiyorum

İlişki Falı Baktırmak İstiyorum

İnsanoğlu tarihi süreç içerisinde her zaman birbirine ihtiyaç duymuştur. Birbirleriyle temasa geçmiş, gerek yaşamsal ihtiyaçları gerekse duygusal olarak birbirlerine bir şeyler söyleme gereği duymuşlardır. Başlarda bu ilişkilerinde hareketleri ya da resimleri kullansalar da bir süre sonra bunun için sözcükleri kullanmışlardır. Kelimeleri kullanmaya başladıktan sonra ilişkileri ilerlemiş ve bunlara farklı isimler vermişlerdir.

Örneğin kendilerine yakın duydukları insanları arkadaşları olarak görmüşler onlara arkadaş kelimesini uygun bulmuşlardır. Ya da yine kendilerine yakın gördükleri insanlar arasından duygu yoğunlukları in farklı olduğunu düşündükleri insanlara sevgili kelimesini yakıştırmışlardır.

Kişilerle ilişkileri oluştuktan sonra sonrasında ne olacağını her zaman merak etmişler. Buda insanları kehanetlere yani dolaylı yoldan fallara yöneltmiştir.

İlişki falları bir çok farklı yoldan bakılırken bunların içinde en çok bilinen ve en sık kullanılanı tarot falıdır. Tarot falında bir çok farklı ilişki dizilimini içinde genel ilişkileriniz için olan dizilim şöyledir; en altta ilk seçtiğiniz kartı yerleştirdikten sonra üst tarafına iki, üç, dört, altı ve dokuz numaralı kartları yerleştiriniz. Daha sonra 5 numaralı kartı 6 numaralı kartın sol tarafına yedi ve sekiz numaralı kartları da sağ tarafına koyarız. Kartları numaralandırma sıramız seçme sıramıza göredir. Bu açılımı her türlü ilişki için kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey aklınızdan kişiye ve sormak istediğiniz soruya odaklanmak.

Bu açılımda bir numaralı kart size, sizin karşınızdaki kişiyi nasıl görmekte olduğunuzu söyler. İkinci kart odaklandığınız kişinin sizi nasıl gördüğünü söyler. Üçüncü kart size sizin ihtiyaçlarınızı söyler. Dördüncü kart ise odaklandığınız kişinin ihtiyaçlarını söyler. Beşinci kart ilişkinizin hangi aşamada olduğunu söyler. Altıncı kart ilişkinin hangi yöne doğru ilerlemesini istediğinizi gösterir. Yedi numaralı kart ise aklınızda ki ismin hangi yolu izlemek istediğini gösterir. Sekiz numaralı kart ilişkinizin hakkında düşünmeniz gereken noktaları size verirken dokuz numaralı kart sorunuzun cevabını verecektir.

Bu kart diziliminin sizi sorunuzun cevabına ulaştırmasını istiyorsanız kartlara inanarak hareket etmelisiniz. Kartların enerjisinin sizi doğru yola ulaştıracağına inanmalısınız.

Özel ilişkileriniz için farklı açılımlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir