Ocak 25, 2019

Aşk Falı Baktırmak İstiyorum

Aşk Falı Baktırmak İstiyorum

Sizde Aşk Falı Baktırmak İstiyorum diyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Altta vereceğimiz sitede Aşk falı baktırabilirsiniz.

https://www.onlinefalcilar.com/

Aşk konusu asırlardır insanlar için bir bilmece olmuştur. İki kişi arasında yaşanan duygusal karmaşa da iki tarafta karşısındakinin tam olarak neler hissettiğini, neler söylemek istediğini tam olarak anlayamayacağından atacağı adımları da hesaplayamamaktadır. Ve insanın doğasında var olan olacakları bilme isteği onları kehanetlere yöneltmiştir. Bilinen en eski kehanet yöntemlerinden olan fal ise bu iş için biçilmiş kaftandır.

Aşk Falı Baktırmak İstiyorum

Aşk Falı Baktırmak İstiyorum

Aşk hayatı hakkında fal baktırmak isteyen insan için bir çok farklı yol vardır. Katına aşk falı, Tarot aşk falı, kahve falı ise en çok bilinenleridir. Bunların yanı sıra son dönemde fotoğraf, renk ve isim üzerinden yapılan fallar çok fazla rehavet görmektedir.

Aşk falı baktırmak isteyen birinin başvuracağı farklı yollar vardır bazılarından bahsetmek istiyorum. Örneğin katına aşk falı 65 karttan oluşan Deste Katına ile bakılır. Her kartın mitolojide önemli bir yeri vardır. Baktırmak isteyen kişinin buna inanarak baktırması gerekir. Fala başlamadan önce nasıl bir açılımla baktırmak istediğine karar vermelidir. Üç farklı açılım şekli vardır.

İmparator açılımında on kart açılır. Kartların verdiği bilgiler arasında geçmişle gelecek iç içedir. Almak istediğiniz cevap neden ya da niçin sorusuna cevap veriyorsa kullanmanız gerekir açılım imparator açılımında olmalıdır.

İlişki açılımında yalnızca aşk ilişkisi değil arkadaşlık ve benzeri ilişkilerinde nerdesiniz nasıl düğümlendiğini ve nasıl çözeceğimizi de görürüz.

Karar açılımını ise kafamızdaki bir çok soru konusunda kafamız karıştığında kullanıyorsunuz. Bu açılımda toplamda yedi kart açarak katına dalıyla cevapları buluyorsunuz.

Aşk Falı Baktırmak İstiyorum

Aşk Falı Baktırmak İstiyorum

Bunların dışında suyla fal bakma da sadece uzmanlarının yapabileceği bir yöntemdir. Bu yöntemde kişinin bilmek istediği şey çok net olmalıdır. Örneğin niyeti evlenmek ise suya ay doğsun der sonrasında suya bunu düşünerek bakmaya başlar. Bu sırada işin uzmanı çok dikkatli bir şekilde suyu izlemelidir. Çünkü kişinin suyla olan bağlantısı kısa bir süre için gerçekleşecektir. Bu akışa süre içeresinde suda ki hareketi görmeli ve yorumlamadır.

Aşk falı baktırırken inanmak çok önemli bir dayanak noktasıdır. İnanmadığınız sürece bahsedilen mitolojik insanlar size yardım etmeyeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir